Firma Termex s.c. jest dystrybutorem materiałów budowlanych produkowanych przez firmę KOSBUD, która swą dużą renomę zdobyła na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Oferujemy Państwu do sprzedaży hurtowej jak i detalicznej szeroki asortyment produktów m.in. tynki, farby, grunty, kleje, deskę elewacyjną, hydroizolacje, zaprawy, materiały renowacyjne, styropian, siatkę zbrojeniową, piany oraz środki myjące.
Wiodącym produktem firmy KOSBUD są tynki oraz farby produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej, stosowane w zewnętrznych systemach ociepleń. Produkty komponowane są według aktualnych standardów europejskich, co pozwala osiągnąć rezultat w postaci produktów najwyższej jakości, zarówno pod względem technologicznym jak i estetycznym.
Bogata paleta barw, wszechstronne zastosowanie – produkty KOSBUD spełniają wysokie wymagania klientów i pomagają w urzeczywistnieniu wizji pięknych i ciepłych domów. Firma Termex wyposażona jest w urządzenie do barwienia tynków i farb oraz posiada własny mieszalnik, dzięki temu możemy zaoferować Naszym klientom tynki i farby o bardzo szerokiej barwie różnych kolorów i odcieni. Bardzo istotne jest, że dzięki własnej mieszalni wszystkie produkty wytwarzane są w bardzo krótkim okresie czasu, od momentu złożenia zamówienia.

Dla zagwarantowania najwyższej jakości produktów, na początku 2009 roku firma KOSBUD uruchomiła nowy zakład produkcyjny wyposażony w innowacyjną linię technologiczną. Dzięki tej inwestycji każdy produkt poddawany jest kilkuetapowemu procesowi, w którym zmienność temperatur oraz zróżnicowana ilości obrotów mieszania pozwala na uzyskanie najwyższej jakości i jednorodności produkcji. Bazując na sprawdzonych surowcach i komponentach, KOSBUD wytwarza bezkonkurencyjną powłokę dla każdego rodzaju ścian i elewacji.

Dodatkowo pieczę nad odpowiednimi standardami, a także nad kontrolą jakości sprawuje laboratorium KOSBUD w którym to systematycznie sprawdzana jest jakość produkcji, oraz opracowywane są nowe produkty z zakresu chemii budowlanej. Pozwala to nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów.

Dbając o dobro naszych Klientów firma Termex do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, ograniczając formalności związane z zamówieniem do niezbędnego minimum. Głównym naszym priorytetem jest realizacja wizji i koncepcji naszych Partnerów, spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Atutem firmy TERMEX są bezpośrednie ceny producenta !!!

Nasz zespół czeka na Państwa pytania i chętnie udzieli fachowych porad oraz wsparcia technicznego.

  • Czas realizacji zamówienia do 48 godzin !
  • Transport na plac budowy !
  • Jesteśmy w stanie wyprodukować dla Państwa każdy wymarzony kolor elewacji!
  • W razie potrzeby pomagamy w znalezieniu solidnej i godnej zaufania Firmy wykonawczej.

Dołącz do grona zadowolonych Klientów.
Wspólnicy Spółki TERMEX