Wysoka trwałość produktów wchodzących w skąd systemu ociepleń KOSBUD to efekt nieustannych testów i badań w niezależnych jednostkach, a także w laboratoriach własnych. Potwierdzeniem jakości produktów marki KOSBUD jest 6-letnia gwarancja udzielana na system ociepleń.

Przejdź do strony

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu zupełnie nową linię produktów "prestige line" firmy KOSBUD. Wychodząc na przeciw zainteresowaniom naszych klientów, wprowadzamy do sprzedaży wysokiej klasy materiały dekoracyjne. Bogata kolorystyka i różnorodne faktury pobudzą wyobraźnię i przydadzą elegancji wnętrz naszych mieszkań i domów

Przejdź do strony

Budując dom na terenie Polski, musimy wziąć pod uwagę fakt, że warunki atmosferyczne na obszarze środkowej Europy mają istotny wpływ na wygląd i kondycję użytkowanych przez nas budynków. Estetykę naszego domu mogą popsuć m.in.: porośnięte mikroorganizmami ściany, wyblakłe kolory, uszkodzenia mechaniczne (np. przez grad), pękania tynku na skutek wysokiej amplitudy temperatur.

Przejdź do strony

Firma KOSBUD jest jednym z nielicznych Polskich producentów posiadających Europejską Aprobatę Techniczną będącą najwyższym gwarantem jakości wchodzących w skład systemów dociepleń dostępnych w Unii Europejskiej.

Przejdź do strony

Firma Termex współpracuje z producentami styropianu SWISSPOR oraz GENDERKA. Powyższe firmy produkują wysokiej jakości styropian fasadowy od EPS 045 do grafitowego EPS 031, podłogowy EPS 038 oraz fundamentowe płyty styropianowe wodoodporne XPS.

Przejdź do strony

Oferta firmy Termex obejmuje szeroką gamę usług. Poza produktami które możecie Państwo u nas kupić oferujemy również zróżnicowane usługi budowlane.

Przejdź do strony

Dnia 25.07.2014 roku w miejscowości Folga Pierwsza koło Jędrzejowa odbyło się szkolenie, na którym prowadzący Robert Pepłowski z firmy Kosbud omówił nowości produktowe dołączone do oferty w roku 2014 jak i te które zostaną wprowadzone do obrotu ogólnokrajowego w 2015 roku.

Przejdź do strony

Wykonujemy usługi Firma Termex s.c. wykonuje kompleksowo usługi remontowo – budowlane : bezpłatnie dojeżdżamy do Klienta w celu przeprowadzania wstępnej wyceny, dostarczamy niezbędne materiały budowlane i wykonujemy zlecenie. Udzielamy gwarancji na nasze prace!

Przejdź do strony

W 2015 roku firma Kosbud wprowadziła do sprzedaży deskę dekoracyjną TABULO. Elastyczna okładzina ścienna doskonale imituje deskowane wykończenie ściany. Do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Przejdź do strony

Powodów pojawienia się mikroorganizmów na starych elewacjach akrylowych budynku może być wiele. Dzięki nowoczesnemu preparatowi Kosbud Biolit w bardzo szybki i prosty sposób możemy się ich pozbyć.

Przejdź do strony