Z przyjemnością przedstawiamy Państwu zupełnie nową linię produktów "prestige line" firmy KOSBUD. Wychodząc na przeciw zainteresowaniom naszych klientów, wprowadzamy do sprzedaży wysokiej klasy materiały dekoracyjne. Bogata kolorystyka i różnorodne faktury pobudzą wyobraźnię i przydadzą elegancji wnętrz naszych mieszkań i domów

Chętnie odpowiemy na pytania i pomożemy dobrać odpowiednie dekoracje do Państwa wnętrz.

agrilla.jpgGlinka Wenecka KOSBUD (Argilla) - to strukturalna farba na bazie akrylu przy pomocy, której uzyskujemy efekt „przetartego tynku". Glinka Wenecka jest produktem systemowym do wykonania, którego niezbędny jest Pigment Barwiący oraz Lakier Rustykalny. Polecana jest do stosowania wewnętrznych pomieszczeń. Glinka Wenecka idealnie nadaje się do dekorowania i podkreślania detalów we wszystkich stylach architektonicznych - klasycznym, stylizowanym, jak i nowoczesnym. To wyjątkowe pokrycie powierzchni, stanowiące doskonałe i proste rozwiązania dla osób poszukujących nietypowych efektów dekoracyjnych.

travertino.jpgTrawertyn KOSBUD (Travertino) - to drobnoziarnisty tynk mineralny wyprodukowany na bazie spoiwa wapiennego, występujący w formie sypkiej. Dzięki odpowiedniej aplikacji Trawertyn doskonale imituje naturalny trawertyn z jego charakterystycznymi wżerami i ubytkami. Trawertyn polecany do dekoracji wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej. Ciekawie prezentuje się na detalach architektonicznych takich jak kominki, kolumny itp.

stucco.jpgStiuk Wenecki KOSBUD (Stucco) - cienki ozdobny tynk do zdobienia ścian wewnętrznych. Dzięki specjalnym wypełniaczom zastosowanym przy produkcji Stiuku Weneckiego, otrzymujemy na ścianie efekt szlifowanego marmuru o lustrzanej powierzchni. Stiuk Wenecki wymaga od wykonawcy konkretnych umiejętności z zakresu aplikacji właśnie tego typu produktu. Polecany do stosowania na ścianach wewnętrznych budynku, sufitach, kolumnach, oraz w innych miejscach, gdzie dzięki swoim walorom estetycznym może w szczególny sposób zdobić wnętrze.