Wysoka trwałość produktów wchodzących w skąd systemu ociepleń KOSBUD to efekt nieustannych testów i badań w niezależnych jednostkach, a także w laboratoriach własnych. Potwierdzeniem jakości produktów marki KOSBUD jest 6-letnia gwarancja udzielana na system ociepleń. Podstawą do jej udzielenia jest trwały i estetyczny wygląd elewacji wykonanych od ponad dziewięciu lat na systemie ociepleń firmy KOSBUD oraz wyniki prowadzonych badań, w czasie których próbki poddane zostały działaniu najbardziej ekstremalnych warunków pogodowych.
Aby uzyskać 6-cio letnią gwarancję na system ociepleń KOSBUD należy w dwóch egzemplarzach wydrukować, wypełnić i podpisać kartę gwarancyjną oraz oświadczenie które można pobrać ze strony (http://kosbud.com.pl/gwarancja/gwarancja-na-system-ocieplen/). Wysłać je na adres : KOSBUD Bracia Kosińscy Sp J. Dziękowizna,
ul. Warszawska 14, 05-300 Mińsk Maz. W ciągu 21 dni zostanie przeprowadzony pierwszy bezpłatny przegląd przez przedstawiciela firmy KOSBUD który dokona ostatecznego podpisu na karcie gwarancyjnej.