Wykonujemy usługi
Firma Termex s.c. wykonuje kompleksowo usługi remontowo – budowlane : bezpłatnie dojeżdżamy do Klienta w celu przeprowadzania wstępnej wyceny, dostarczamy niezbędne materiały budowlane i wykonujemy zlecenie. Udzielamy gwarancji na nasze prace!
Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy posiadający bogate doświadczenie w zakresie dociepleń budynków, remontów oraz budowy domów od podstaw. Profesjonalnie doradzimy w wyborze odpowiedniego dla Twoich potrzeb produktu oraz w kwestiach technicznych. Oferujemy wykończenia "pod klucz" nowo wybudowanych budynków, jak również przeprowadzenie remontu generalnego już istniejących.
Chcąc bardziej odpowiadać na potrzeby naszych klientów, w 2010 roku otworzyliśmy własną mieszalnię tynków i farb. Firma posiada mieszalnik do barwienia tynków i farb, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szybką realizację zamówienia, nieograniczoną paletę barw, jak również możliwość kontynuacji koloru.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do klientów indywidualnych którzy chcą zbudować lub wyremontować swój dom.
Obecnie większość naszych nowych zleceń stanowią te z tak zwanego "polecenia".